AlcantaraNowe wzory Alcantara
Nowe wzory Alcantara
Nowe wzory Alcantara
Nowe wzory Alcantara
Nowe wzory Alcantara
Nowe wzory Alcantara

Nowa kolekcja wzorów- Metamorphosis

Dzięki czerpaniu inspiracji z elementów naturalnych a także z krawiectwa męskiego, na nowo odkrywając ich dekoracyjne walory, kolekcja Metamorphosis ukazuje cały czar „rękodzieła”, podkreślając przy tym ogólną specyfikę materiału, który jest idealnym połączeniem stylu i nowej technologii, piękna i wysokiej jakości.

Artykuły z tej kolekcji pokazują nową jakość niektórych, dających się tu zastosować, technik obróbki powierzchni stosowanych w przypadku Alcantary:  od nadrukowywania do wytłaczania, laminowania i zgrzewania  elektrycznego. Kolekcja Metamorfoza przeplata zimne odcienie niebieskiego, szarości i turkusu z cieplejszymi odcieniami pomarańczy, brązu „kory”, beżu i kremowego i zaskakuje wibrującą fuksją i nutami żółcieni chinolinowej.

Tekstury inspirowane naturą, dzięki miękkim organicznym liniom, wzorom marmurkowym i efektom kamuflażu dają wrażenie trójwymiarowości, a wzory, które przywołują na myśl elementy wykończeń znane z krawiectwa męskiego, na nowo odkrywają klasyczne motywy linearne.

Nowe wzory i struktury dostępne już wkrótce u autoryzowanych dealerów.

 

 

Nowe wzory Alcantara